Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 9 12 24

Dix bielidlo Strong Green 5l

4.49 
Dix strong koncentrovaná tekutina na WC efektívne a rýchlo čistí a bieli čistené povrchy, zanecháva príjemnú a sviežu vôňu.

Dix čistič na kúpelne 500ml

2.09 
Vďaka vhodne zvoleným aktívnym zložkám krém dokonale odstraňuje mydlové usadeniny a vodný kameň a akékoľvek nečistoty, ktoré sa tvoria v kúpeľni.

Dix čistič na sprchové kúty 500ml

2.09 
Prípravok novej generácie dokonale odstraňuje akékoľvek nečistoty a mydlové usadeniny zo zásten sprchovacích kútov, nečistoty z keramických a umelohmotných povrchov a usadený povlak zo škár.

Dix čistič na vodný kameň 500ml

2.09 
Tekutý prípravok dokonale odstraňuje usadeniny z vodného kameňa a hrdze ako aj akúkoľvek špinu, mastný povlak a mydlové usadeniny.

Dix na odpadové rúry 1l

2.29 
Gél na prečistenie odpadového potrubia v drezoch a vaniach – Hydraulik (Vodoinštalatér), je vysoko účinný pri odstraňovaní nánosov a vrstiev mastnoty a iných látok organického pôvodu, ktoré sa zhromažďujú v odpadovom potrubí a sifónoch. Ideálne rozpúšťa mastnotu, vlasy, kuchynský odpad, papier, vatu.

Dix odstraňovač kameňa 1l

2.30 
Dix odstraňovač vodného kameňa je moderný, jemný a ekologický prípravok na odstraňovanie vodného kameňa.

Eco Line čistič na WC 1l

2.75 
Ekologický čistiaci prostriedok na WC. Účinne odstraňuje kameň a špinu zo záchodových mís. Zabraňuje opätovnému usadzovaniu špiny. Osviežuje, zanecháva príjemnú vôňu. Objem : 1l
Objem 500 ml

Eco Line sanitačný prostriedok 750ml

3.12 
Ekologický čistiaci prostriedok na sanitárne zariadenia typu: umývadlá, brodiská, sprchovacie kúty, vane a kúpeľňové armatúry.