Booster

Avivážny koncentrát ako od mamy

Príjemný pocit domova má každý z nás veľmi rád. Je tak ukľudňujúce sa cítiť v bezpečí mäkkého objatia blízkej osoby. Uteráky, mikiny, svetre alebo košele prepláchané avivážou Booster Aroma od Gold drop nadobudnú vo vás blažené pocity z detstva, na ktoré každý rád spomína.

Mäkkosť, nadýchanosť a dlhotrvajúca svieža vôňa bez elektrizovania a alergických reakcií, to sú vlastnosti lahodiace zmyslom, vlastnosti avivážneho prostriedku Booster Aroma v rôznych vôňach.

Avivážne koncentráty Booster od Gold drop sú výdatné a ekonomické výrobky, odporúčané na pláchanie všetkých druhov tkanín. Pláchaným tkaninám dodávajú výnimočnú mäkkosť a nadýchanosť a sviežu, dlhotrvajúcu vôňu.

Vyberte si aj vy arómu zo šiestich variant, vášmu srdcu najbližšiu, a vytvorte pre svoje deti príjemné prostredie mäkkej a voňavé bielizne tak, ako to robili vaše mamy pre vás.

Antistatické zložky v prípravkoch zabraňujú elektrizovaniu tkanín. Jemné zloženie nespôsobuje žiadne alergické reakcie a nedráždi pokožku. Verzia Hypoalergenic bola podrobená rozšíreným dermatologickým testom.