Dix

Dix Drain Opener: Likvidátor-Hydraulik

Nikomu nie je príjemné, keď sa počas sprchovania alebo umývania začne napĺňať vanička či umývadlo zbytkovou vodou. Použiť zvon na odopchatie potrubia je už prežitkom. Však existuje jednoduchší a príjemnejší spôsob, akým dokážeme tento problém vyriešiť. Je ním moderný čistiaci prostriedok Dix Drain Opener značky Gold drop, nenahraditeľný pomocník v kúpeľni aj v kuchyni.

Bez mechanického čistenia hustý gél výborne prečistí kovové i plastové potrubia a sifóny v umývadlách, v sprche alebo vo vani. Účinné ,,zlikviduje“ nánosy a nečistoty, ktoré sa nám počas umývania časom vytvoria.

Vzhľadom na hustú – gélovú konzistenciu a vysokú hustotu, gél gravitačne steká do vnútra potrubia, zdoláva hladinu vody zhromaždenej v sifóne a preniká na miesto upchania. Nespôsobuje zohrievanie potrubia.

Aplikácia gélu je veľmi jednoduchá. Treba však dodržať bezpečnostné opatrenia kvôli agresívnemu charakteru gélu a nepoužívať ho na hliníkové predmety. Gold drop opatril Dix Drain Opener bezpečným uzáverom, ktorý zabráni náhodnému otvoreniu deťmi.